Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900
 • علت مفید بودن Digital Signage چیست؟
  14 تیر 1399, 13:50

  علت مفید بودن Digital Signage چیست؟

  برخی از ویژگی های کلیدی وجود دارد که استفاده از تابلو اعلانات دیجیتال را بسیار مفید می کند. تابلو های دیجیتال اطلاعات مناسب، در مکان مناسب و در زمان مناسب را فراهم می کنند.

  ادامه مطلب
 • آینده بازار تابلو های دیجیتال
  11 تیر 1399, 11:59

  آینده بازار تابلو های دیجیتال

  رشد این بازار به عواملی از قبیل افزایش پذیرش محصول تابلو اعلانات دیجیتال در حوزه تجاری، دیجیتالی شدن سریع کشورهای نوظهور و افزایش پیشرفتهای مربوط به فناوری نمایش بستگی دارد.

  ادامه مطلب
 • کاربرد دیجیتال ساینیج در پیشگیری از کرونا
  10 تیر 1399, 06:40

  کاربرد دیجیتال ساینیج در پیشگیری از کرونا

  کل جهان در حال حاضر فقط یک چیز را در ذهن خود دارند  COVID-19. بسیاری از کشورها و مناطق در وضعیت اضطراری قرار دارند و درک شرایطی که در آن قرارداریم برای همه مهم است. 

  ادامه مطلب
 • همه چیز درباره دیجیتال ساینیج
  9 اردیبهشت 1399, 12:10

  همه چیز درباره دیجیتال ساینیج

   همه مدیران حوزه های اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و تبلیغاتی در جامعه و سازمان ها، همواره آرزو داشته اند که بتوانند پیام های مورد نیاز و ضروری را با صرف کمترین هزینه و بیشترین تاثیرگزاری به جامعه مخاطب خود انتقال دهند و با تکرار آن در برابر جامعه مخاطب، روند اثرگذاری سریعتری را ببینند.

  ادامه مطلب
 • کاربردهای دیجیتال ساینیج
  9 اردیبهشت 1399, 12:06

  کاربردهای دیجیتال ساینیج

  برای آشنا شدن با دیجیتال ساینیج ابتدا باید با دو مفهوم جامع و مهم آشنا شد که عبارتند از صفحه نمایش دیجیتالی و ساینیج : صفحه نمایش دیجیتالی نوعی صفحه نمایش الکتریکی است. اطلاعات، برنامه‌های تلویزیونی، منوها، تبلیغات و دیگر پیغام‌ها را می‌توان از این طریق نمایش داد. 

  ادامه مطلب
 • مزیت های دیجیتال ساینیج
  9 اردیبهشت 1399, 11:51

  مزیت های دیجیتال ساینیج

  مزیت اصلی دیجیتال ساینیج، خواه در آموزش، بانکداری، مراقبت های بهداشتی و غیره هستید، همان چیزی است که توجه بیشتری را نسبت به علائم ایستا به خود جلب می کند.اجازه دهید به شما عرض کنم که چرا تبلیغات دیجیتالی با کیفیت بالا از پوسترهای قدیمی که روی دیوار نصب کرده اید، بهتر عمل می کند.

  ادامه مطلب
 • دیجیتال ساینیج (Digital Signage)
  9 آذر 1398, 08:34

  دیجیتال ساینیج (Digital Signage)

  برای عده زیادی از آدم ها، اولین پیام کلیدی برای درک رسانه دیجیتال این است که اصلاً دیجیتال ساینیج (Digital Signage) چیست؟ درواقع، به عنوان یک تکنولوژی و وسیله ای ارتباطی، دیجیتال ساینیج وسیله ای نسبتاً جدید، رشد نیافته و تست نشده که ویژگی ها و قابلیت های آن به اندازه کافی برای داخل و خارج صنعت دیجیتال شرح داده نشده است. 

  ادامه مطلب
 • چرا باید از نرم افزار CRM استفاده کنیم؟
  9 آذر 1398, 08:34

  چرا باید از نرم افزار CRM استفاده کنیم؟

  این روزها همه چیز بصورت فرم های الکترونیک و بصورت برخط (online) انجام می شود. بدیهی است که دلایل مناسبی برای انجام این کارها بصورت الکترونیک وجود دارد. اطلاعاتی که به فرم های الکترونیک وارد می شود نسبت به طبقه بندی پرونده ها دارای سرعت بیشتر و دستیابی راحت تر بوده و فضای کمتری را نیز اشغال می نماید.

  ادامه مطلب
 • پروژه چیست؟
  9 آذر 1398, 08:33

  پروژه چیست؟

  پروژه چیست ؟‌ مدیریت و کنترل پروژه به چه معناست ؟
  پروژه چیست ؟‌ مدیریت و کنترل پروژه به چه معناست ؟ در زبانهای گوناگون و حتی در سازمانهای مختلف هر کشور در مورد واژه‌های برنامه، طرح یا پروژه، اختلافات لغوی، معنایی و قانونی وجود دارد ؛ از این رو چهارچوب آنان روشن و آشکار نیست و گاه به جای یکدیگر نیز استفاده می‌شوند .

  ادامه مطلب
 • کنترل پروژه چیست؟
  9 آذر 1398, 08:33

  کنترل پروژه چیست؟

  کنترل پروژه فرایندی است در جهت حفظ مسیر پروژه برای دستیابی به یک تعادل اقتصادی موجه بین سه عامل هزینه ، زمان و کیفیت در حین اجرای پروژه ، که از ابزار و تکنیکهای خاص خود در انجام این مهم کمک می گیرد . در واقع کنترل ، اجرای دقیق و کامل برنامه تدوین نشده برای پروژه است، بگونه ای که هنگام خروج از برنامه بتوان با تشخیص علل و طرح اقتصادی ترین فعالیتها ، پروژه را به نزدیکترین حالت ممکن در مسیر اولیه و اصلی خود بازگرداند .
   
    

  ادامه مطلب