Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900
 • مزیت تابلو های اعلانات دیجیتال در آموزش و پرورش
  13 اسفند 1399, 13:55

  مزیت تابلو های اعلانات دیجیتال در آموزش و پرورش

  ظهور فرهنگ رسانه های دیجیتال ، موسسات آموزشی را وادار به استفاده از تابلو های اعلانات دیجیتال برای برقراری ارتباط با مخاطبانی که دستیابی به آنها با استفاده از روش های سنتی دشوارتر می شود، کرده است.

  ادامه مطلب
 • مزایای استفاده از تابلو های اعلانات هوشمند
  22 شهریور 1399, 13:44

  مزایای استفاده از تابلو های اعلانات هوشمند

  تابلو های اعلانات الکترونیکی دارای مزایای چشمگیری هستند و در بیشتر موارد باعث منسوخ شده برگه های چاپی می شوند.در دنیای پررنگ دیجیتال امروز ، این تابلو ها نه تنها کار چاپ را انجام می دهند بلکه هزینه آنها از هزینه چاپ هم کمتر است.

  ادامه مطلب
 • تابلوهای دیجیتال و مراقبت های بهداشتی
  15 مرداد 1399, 13:13

  تابلوهای دیجیتال و مراقبت های بهداشتی

  سازمان های بهداشت و درمان باید اطلاعات به موقع و مرتبط را با کارکنان، بیماران و بازدید کنندگان به اشتراک بگذارند. تابلو های دیجیتال بهداشت و درمان با ترکیبی از ویدیو ، متن ، گرافیک ، اخبار و اطلاعات هواشناسی برای اطلاع رسانی ، سرگرمی و کمک به بیماران بیمارستان ها ، درمانگاه ها و مراکز بهداشتی درمانی مورد استفاده قرار می گیرند. 

  ادامه مطلب
 • کاربرد تابلوهای دیجیتال در رستورانها
  31 تیر 1399, 08:23

  کاربرد تابلوهای دیجیتال در رستورانها

  آیا شما یک رستوران دار هستید که به دنبال روش های پویا تری برای تعامل با مشتریان خود می باشید؟ Digital Signage روش کاملی برای انجام این کار است. از فست فود گرفته تا مراکز ناهار خوری؛ تابلو های دیجیتال در حال تبدیل شدن به ابزاری به عنوان منو غذایی است. 

  ادامه مطلب
 • چرا دیجیتال ساینیج مهم است؟
  24 تیر 1399, 10:21

  چرا دیجیتال ساینیج مهم است؟

  افزایش و گسترش مشتریان جدید به رشد و موفقیت کسب‌ وکار شما منجر می‌شود . این امر به ویژه در صورتی درست است که شما یک رستوران، فروشگاه خرده‌فروشی و انواع دیگری از این نوع کسب و کارها را داشته باشید. دیجیتال ساینیج یکی از روشهای بازاریابی و تبلیغات است که بیش‌ترین اثربخشی را دارد و  مهمترین روش برای جلب توجه مردم به کسب وکار شماست.

  ادامه مطلب
 • علت مفید بودن Digital Signage چیست؟
  14 تیر 1399, 13:50

  علت مفید بودن Digital Signage چیست؟

  برخی از ویژگی های کلیدی وجود دارد که استفاده از تابلو اعلانات دیجیتال را بسیار مفید می کند. تابلو های دیجیتال اطلاعات مناسب، در مکان مناسب و در زمان مناسب را فراهم می کنند.

  ادامه مطلب
 • آینده بازار تابلو های دیجیتال
  11 تیر 1399, 11:59

  آینده بازار تابلو های دیجیتال

  رشد این بازار به عواملی از قبیل افزایش پذیرش محصول تابلو اعلانات دیجیتال در حوزه تجاری، دیجیتالی شدن سریع کشورهای نوظهور و افزایش پیشرفتهای مربوط به فناوری نمایش بستگی دارد.

  ادامه مطلب
 • کاربرد دیجیتال ساینیج در پیشگیری از کرونا
  10 تیر 1399, 06:40

  کاربرد دیجیتال ساینیج در پیشگیری از کرونا

  کل جهان در حال حاضر فقط یک چیز را در ذهن خود دارند  COVID-19. بسیاری از کشورها و مناطق در وضعیت اضطراری قرار دارند و درک شرایطی که در آن قرارداریم برای همه مهم است. 

  ادامه مطلب
 • همه چیز درباره دیجیتال ساینیج
  9 اردیبهشت 1399, 12:10

  همه چیز درباره دیجیتال ساینیج

   همه مدیران حوزه های اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و تبلیغاتی در جامعه و سازمان ها، همواره آرزو داشته اند که بتوانند پیام های مورد نیاز و ضروری را با صرف کمترین هزینه و بیشترین تاثیرگزاری به جامعه مخاطب خود انتقال دهند و با تکرار آن در برابر جامعه مخاطب، روند اثرگذاری سریعتری را ببینند.

  ادامه مطلب
 • کاربردهای دیجیتال ساینیج
  9 اردیبهشت 1399, 12:06

  کاربردهای دیجیتال ساینیج

  برای آشنا شدن با دیجیتال ساینیج ابتدا باید با دو مفهوم جامع و مهم آشنا شد که عبارتند از صفحه نمایش دیجیتالی و ساینیج : صفحه نمایش دیجیتالی نوعی صفحه نمایش الکتریکی است. اطلاعات، برنامه‌های تلویزیونی، منوها، تبلیغات و دیگر پیغام‌ها را می‌توان از این طریق نمایش داد. 

  ادامه مطلب