Working Hours Monday - Friday 08:00-16:00
Toll Free 1800.899.900

سامانه تابلو اعلانات دیجیتال (دیجیتال ساینیج) آیریس

 
از جمله حوزه هایی که در سالهای  اخیر، ماهیت آن تغییریافته، حوزه اطلاع رسانی است. سطح انتظارات جامعه به حدی رسیده که استفاده از روش های قدیمی، مشکلاتی همچون کمبود فضای اطلاع رسانی و به روزنبودن اطلاعات نصب شده را به همراه دارد و دیگر قادر به جلب نظر مخاطب نمی باشد.
برهمین اساس شرکت فرانت اقدام به بازطراحی و بومی سازی نسل سوم سامانه ی تابلو اعلانات دیجیتال نمود که با حفظ امنیت بالا، امکان اطلاع رسانی به صورت مولتی مدیا بر روی انواع نمایشگرها را فراهم می آورد.
ادامه

سامانه جامع نوبت دهی آیریس

 
آیا می دانید امروزه سامانه تلفن ثابت در کشور ما بیش از 100% و تلفن همراه بیش از 2/91% فراگیری دارد؟
صرفه جویی در وقت و هزینه ها ، بالا بودن بیماران یک کلینیک و یا بیمارستان و یا حتی یک پزشک مجرب و معطل شدن بیماران و رفت و آمد بی جای آنان جهت دریافت نوبت با توجه به بالا بودن هزینه های حمل و نقل ، ما را برآن داشت تا با تحقیق و بررسی و برنامه ریزی دقیق این معضل را از پیش پای شما برداریم به نحوی که کمترین هزینه و بالاترین بهره وری را برایتان در برداشته باشد.
سامانه ای تلفنی که با هدف ایجاد فضایی برای معرفی پزشکان و متخصصان و اعلام زمان حضور آنها و فراهم آوردن زمینه تعیین نوبت توسط بیماران بدون مراجعه حضوری توسعه یافته است.
سامانه نوبت دهی خودکار، ارتباط شما را با بیماران آسان و هزینه های شما را کاهش می دهد. همچنین سطح رضایت بیماران را از خدمات شما بالا برده و باعث کاهش هزینه های تحمیلی بر آنان می گردد.
ادامه